Felatun
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı 3gvl9ep2
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı 3gvl9ep2
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı

Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Empty Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı

Mesaj tarafından ay-ben Perş. Ekim 09 2008, 14:01

Kamu kesiminin yılbaşından 6 Ekim'e kadar olan dönemde yaptığı dış borç ödemesi 12 milyar 397 milyon dolara ulaştı.
Merkez Bankası'nın verilerine göre, söz konusu ödemelerin 151.8 milyon dolarlık bölümü 3-6 Ekim'de gerçekleştirildi. Yılbaşından bu yana gerçekleştirilen toplam dış borç geri ödemesinin 9 milyar 76.3 milyon dolarını Hazine, 341.3 milyon dolarını ise Merkez Bankası yaptı. Diğer kamu kesimi 1 milyar 280.3 milyon dolarlık dış borç ödemesinde bulunurken, IMF'ye 1 milyar 698.9 milyon dolarlık ödeme yapıldı. Kamu, geçen yılın tamamında 19 milyar 31 milyon dolarlık dış borç ödemesinde bulunmuştu. (ANKA)
(NUR/NB/BÜN)
ay-ben
ay-ben
eflatun+giris
eflatun+giris

Kadın
çin astrolojisi : Manda

karakter
seviye:
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Imgleft0/0Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Imgleft0/0Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Imgleft3/3Kamunun Dış Borç Ödemesi 12.3 Milyar Dolara Çıktı Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics