Felatun
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... 3gvl9ep2
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... 3gvl9ep2
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düşlerim var, rüzgara ters düşen...

3 posters

Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Empty Düşlerim var, rüzgara ters düşen...

Mesaj tarafından JuLieT C.tesi Ekim 11 2008, 20:01

Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Bekleyisxt7

Düşlerim var, rüzgara ters düşen...

Her eğilip baktığımda başımın gövdemden ağır gelmesiyle yerde buluyorum kendimi...
Deyimlerden cıkmış bi cümle olabilir ama kafamın içindekiler, beynimi sömüren anlamsız yada belkide fazla anlamlı düşünceler tasımıyor artık bu bedeni...Her defasında düşmek mi bana yazılan, yada en acısı yerlerde sürünürken bile başımı kaldırabilecek gücü bulup (ki nerden bulduğumu anlamış değilim hala) düştüğüm yüksekliği görmek mi?

Gülücük perisi niye uğramıyorsun yüzüme?
Hala kaçırıyorum gözlerimi insanlardan...
Kaybolmasınlar içimdeki boşlukta diye..

Niye farklı olduğumu devamlı yüzüme vuran kelimeler seçiyorlar benimle konusurken?... Niye hissettiriyolarki bunu? Yüzümdeki tepkisiz maskenin atında devamlı ağlayan bi yüz olduğunu öğrenmek içinmi bütün bu çabalar? Ne zaman acık vericek diye ben kaçtıkca bıkmadan üstüme gelmeleri...
Neden?...

Herşey yalan sadece düşlerim gerçek...
Düşlerim var rüzgara ters düşen... Her attığım adımda onlara, biraz daha kaybediyorum içimdeki beni... Vardığıma kalacak mıyım?
Bilmiyorum.

Yalnız mıyım? onların dediklerine göre yalnız olamam... Etrafımdalar çünkü...
Ve evet bencede yanlız değilim kimsenin bilmediği 2 kişilik bi dünyam var benim..
Adım hala hayat kitabında yazıyor...
Gerçek cok şeffaf tıpkı, ağladığımda gözlerimin kıpkırmızı kesilmesi kadar...
Kahretsin, acınacak haldeyim yine, kelimelere vurmak bu olsa gerek...

Melekler, duymuyor sesimi
Karanlık işte yine her yer
Gözyaşlarım, keşkeleri yok edemiyor
Korkuyorum
İnancım kalmadı benim....
JuLieT
JuLieT
süper+mod
süper+mod

çin astrolojisi : Kedi
tutuğu+takım : Düşlerim var, rüzgara ters düşen... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Mutlu10

karakter
seviye:
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Imgleft0/0Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Imgleft0/0Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Imgleft3/3Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Emptybarbleue  (3/3)

Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Empty Geri: Düşlerim var, rüzgara ters düşen...

Mesaj tarafından nimeta Ptsi Mart 30 2009, 13:07

eline sağlık
nimeta
nimeta
eflatun+giris
eflatun+giris

Kadın
çin astrolojisi : Ejderha
tutuğu+takım : Düşlerim var, rüzgara ters düşen... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Uykulu11

karakter
seviye:
güçlülük:
başarı:
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Imgleft3/3Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Emptybarbleue  (3/3)

Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Empty Geri: Düşlerim var, rüzgara ters düşen...

Mesaj tarafından LOST Ptsi Nis. 06 2009, 10:48

eline sağlık
LOST
LOST
genel+mod
genel+mod

Kadın
çin astrolojisi : Manda
ruh+hali : Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Kalbim10

karakter
seviye:
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Imgleft1/1Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Emptybarbleue  (1/1)
güçlülük:
Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Imgleft1/1Düşlerim var, rüzgara ters düşen... Emptybarbleue  (1/1)
başarı:

- Similar topics