Felatun
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında 3gvl9ep2
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında 3gvl9ep2
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında

2 posters

Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Empty Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında

Mesaj tarafından YaKaMoZ C.tesi Eyl. 13 2008, 12:50

İZMİR’de eşinden intikam almak için 6 aylık bebeğini, fidye için kaçırıldı diyerek çöp konteynerine atan Tenzile Ayran, 11’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ilk kez hákim önüne çıktı. Pişman olduğunu söyleyen Ayran, "Eşim işsizdi. Yemeye ekmek bulamıyorduk. Çocuğuma süt alacak paramız da yoktu. Bunalıma girdim. Belki birileri bakar diye çocuğumu alıp bize en yakın çöp bidonuna bıraktım. Bir anlık bunalıma girip bıraktım, ben bir anneyim. Bilerek ölüme terk etmedim. Aklıma Çocuk Esirgeme Kurumu’na vermek gelmedi" dedi. Şikáyetçi sıfatıyla ifade veren baba İnönü Ayran (40) ise, "Ben eşimden şikáyetçi değilim. İşsizlik ve ekonomik bunalım nedeniyle bir anlık bunalıma girerek bebeğimizi bıraktığını zannediyorum" dedi. Cumhuriyet Savcısı, sanık Tenzile Ayran’ın tutuklanmasını talep etti. Mahkeme heyeti, bakmakla yükümlü olduğu iki küçük çocuğunun daha olduğunu, delilleri karartma ve kaçma şüphesi bulunmadığını belirtip sanığı tutuklamadı, duruşmayı erteledi
YaKaMoZ
YaKaMoZ
Moderatör
Moderatör

çin astrolojisi : At
tutuğu+takım : Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Seytan10

karakter
seviye:
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Imgleft0/0Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Imgleft0/0Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Imgleft3/3Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Emptybarbleue  (3/3)

Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Empty Geri: Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Ptsi Eyl. 29 2008, 10:24

inanmıyorum ya ne insanlar...
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Manyak10

karakter
seviye:
Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Imgleft3/3Bebeğini Çöpe Atan Anne Hákim Karşısında Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics