Felatun
Terim den Şok Açıklamalar 3gvl9ep2
Terim den Şok Açıklamalar Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Terim den Şok Açıklamalar 3gvl9ep2
Terim den Şok Açıklamalar Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terim den Şok Açıklamalar

Terim den Şok Açıklamalar Empty Terim den Şok Açıklamalar

Mesaj tarafından YaKaMoZ C.tesi Eyl. 13 2008, 23:58

Terim den Şok Açıklamalar

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaray-Antalyaspor karşılaşmasında gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.
Terim, spor yazarı Osman Tanburacı'ya telefonda ettiği küfürlerle ilgili olarak "O konuda bir adım geri atmam. O konunun evveliyatı var. İş mahkemeye gitmiştir. Bana göre söyledikleri eksiktir, 'söylemedim' de demem. Bir adım da geri atmam. O kişisel bir mevzu. Benim hiçbir kurumla çatışmam yok. İşi kurumsal yapmanın manası yok. O mahkemeye gitmiştir. Daha ne iyilik de yaptım işte, kimse ne okuyordu ne dinliyordu, şimdi birkaç günde tanınmış oldu" dedi.

TAHRİKLERE KAPILMAMALIYDIM

Fatih Terim ayrıca Türkiye-Belçika maçında, Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken ile yaşadığı olayla ilgili olarak ta şunları söyledi: "Antrenörlük kariyeri küçük olan bir antrenörün tahriklerine kapılmamalıydım. Futbolseverlere ve kendime özür borçluyum. Benim tecrübemdeki bir insan bu tahriklere kapılmamalıydı. Hatalı olduğumu kabul ediyorum. Kamuoyundan özür diliyorum"
YaKaMoZ
YaKaMoZ
Moderatör
Moderatör

çin astrolojisi : At
tutuğu+takım : Terim den Şok Açıklamalar 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Terim den Şok Açıklamalar Seytan10

karakter
seviye:
Terim den Şok Açıklamalar Imgleft0/0Terim den Şok Açıklamalar Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Terim den Şok Açıklamalar Imgleft0/0Terim den Şok Açıklamalar Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Terim den Şok Açıklamalar Imgleft3/3Terim den Şok Açıklamalar Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics