Felatun
"Hocam görev verirse oynarım" 3gvl9ep2
"Hocam görev verirse oynarım" Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
"Hocam görev verirse oynarım" 3gvl9ep2
"Hocam görev verirse oynarım" Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Hocam görev verirse oynarım"

2 posters

"Hocam görev verirse oynarım" Empty "Hocam görev verirse oynarım"

Mesaj tarafından chenyang Cuma Eyl. 26 2008, 19:46

Galatasarayımızın sezon başında Kartalspor'dan transfer ettiği genç futbolcu Yaser Yıldız, forma bulmak için sabretmesi gerektiğini bildiğini söyledi.

Galatasaray Dergisi'nin ekim sayısına açıklamalarda bulunan Yaser, 15 yaşında Beşiktaş PAF Takımı'nda oynadığını, ardından da Denizlispor, Mersin İdmanyurdu, Uşakspor ve Kartalspor'da forma giydiğini belirtirken, özellikle sözleşme yenilememesi nedeniyle son 6 ay Kartalspor'da kadro dışı kalmış olmasının kendisini etkilediğini ifade etti.

Takıma ilk katıldığı dönemde Almanya kampında üzerinde biraz baskı hissettiğini, ama sonra bunu üzerinden attığını belirten genç oyuncu, ''Kartalspor'da sözleşme yenilemediğim için uzun süre kadro dışı kalmıştım. Bu nedenle başlarda çok sıkıntı çektim. Sağ olsun Cevat Güler hocamız yardımcı oldu. Tempoya giderek alıştım. Şimdi özel idmanlarla da açığımı kapatmaya çalışıyorum. Ben idmanımı yapıyorum. Hocam görev verirse oynarım, vermezse de kararına saygı duyarım. Forvet mevki dışında orta sahanın sağında veya sağ bekte de oynayabilirim'' diye konuştu.

Takımdaki kariyeri ile ilgili olarak etrafındaki insanların sabretmesi gerektiğini söylediğini anlatan Yaser, kendisinin de aynı şekilde düşündüğünü ifade ederek, ''Zaten tam hazır olmadığımı ben de biliyorum. Onun için daha çok çalışıp iyi şeyler yapmaya çalışacağım'' ifadelerini kullandı.
Yaser ayrıca, Galatasaray takımındaki ortamın çok iyi olduğunu dile getirerek, ''Bu kadarını beklemiyordum. Herkes çok iyi'' şeklinde görüşlerini belirtti.

Kaynak: AA
chenyang
chenyang
eflatunimsi
eflatunimsi

çin astrolojisi : At
tutuğu+takım : "Hocam görev verirse oynarım" 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

karakter
seviye:
"Hocam görev verirse oynarım" Imgleft0/0"Hocam görev verirse oynarım" Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
"Hocam görev verirse oynarım" Imgleft0/0"Hocam görev verirse oynarım" Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
"Hocam görev verirse oynarım" Imgleft3/3"Hocam görev verirse oynarım" Emptybarbleue  (3/3)

https://eflatun.yetkin-forum.com

"Hocam görev verirse oynarım" Empty Geri: "Hocam görev verirse oynarım"

Mesaj tarafından YaKaMoZ Cuma Eyl. 26 2008, 20:45

hayırlı olsunn
YaKaMoZ
YaKaMoZ
Moderatör
Moderatör

çin astrolojisi : At
tutuğu+takım : "Hocam görev verirse oynarım" 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : "Hocam görev verirse oynarım" Seytan10

karakter
seviye:
güçlülük:
başarı:
"Hocam görev verirse oynarım" Imgleft3/3"Hocam görev verirse oynarım" Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics