Felatun
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! 3gvl9ep2
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! 3gvl9ep2
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım!

2 posters

Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Empty Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım!

Mesaj tarafından chenyang C.tesi Eyl. 27 2008, 13:15

Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! 080927-120810-131161-B
Çin'in tamamen kendi imkanıyla uzaya yolladığı üçüncü yörünge kapsülü Şıncou-7'deki (Shenzhou) astronotlardan Cai Ciang, uzay yürüyüşüne başladı.
Yer'den 343 km irtifada dönen Şıncou'dan (Kutsal Tekne) çıkan kaptan pilotu Cai Cigang, Çin'in yer çekimsiz ortamda ilk yörünge yürüyüşünü yapan kişi oldu.
Ciang, 20 dakika sürmesi beklenen yürüyüşüne çıkarken yaptığı konuşmada, kendisini çok iyi hissettiğini, Çin ve tüm dünya halklarını selamladığını söyledi.
Ciang'ın giysisinin 120 kilogram olduğu, 3 milyon avroya malolan giysinin tamamen yerli malı olduğu bildirildi.
Çin, ABD ve eski SSCB'den sonra riskli uzay yürüyüşünü yapan üçüncü ülke oldu.
chenyang
chenyang
eflatunimsi
eflatunimsi

çin astrolojisi : At
tutuğu+takım : Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

karakter
seviye:
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Imgleft0/0Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Imgleft0/0Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Imgleft3/3Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Emptybarbleue  (3/3)

https://eflatun.yetkin-forum.com

Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Empty Geri: Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım!

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Ptsi Eyl. 29 2008, 10:18

zaten ne varsa Çin'de var
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Manyak10

karakter
seviye:
Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Imgleft3/3Dünya için küçük, Çin için bütük bir adım! Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics