Felatun
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor 3gvl9ep2
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor 3gvl9ep2
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Birinci sınıflar yarın okula başlıyor

3 posters

Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Empty Birinci sınıflar yarın okula başlıyor

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Paz Ağus. 31 2008, 12:25

İlköğretim 1. sınıf öğrencileri ile okul öncesi öğretime kayıt yaptıran çocuklar, okula alışmak için yarın okula başlayacaklar. Eğitim-öğretim yılı ise haftaya başlayacak.

Okullarına alışmalarını sağlamak amacıyla, bir hafta erken başlayacak minik öğrenciler, 1-5 Eylül arasında ''uyum programı''na alınacaklar. Öğrenciler, bu program kapsamında öğretmenlerinin gözetiminde çeşitli etkinliklere katılacak, okullarını, arkadaşlarını, öğretmenlerini tanıyacaklar. Öğrencilere ''okula güvenle gidip gelme'' eğitimi verilecek. Bu süreci rahat atlatabilmeleri için veliler de zaman zaman sınıf ortamına alınacak, rehberlik ve psikolojik danışma servislerince bilgilendirilecek.

-8 EYLÜLDE DERS BAŞI-

2008-2009 eğitim-öğretim yılı 8 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayacak. İlköğretim okullarındaki 10 milyon 870 bin ve liselerdeki 3 milyon 245 bin olmak üzere toplam 14 milyon 115 bin öğrenci ile 600 bine yakın öğretmen ders başı yapacak.

MEB, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri ile öğretmenlere toplam 165 milyon adet ücretsiz kitap dağıtacak. İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine ders ve çalışma kitapları, öğretmenlere de kılavuz kitaplar verilecek.

Ders kitapları, okulların açıldığı gün sıraların üzerinde hazır bulundurulacak. Her öğrenci için ayrı ayrı hazırlanan poşetlerde tüm ders kitapları yer alacak.

Eğitim-öğretim yılının ilk yarısı 23 Ocak 2009 Cuma günü sona erecek ve öğrenciler, 26 Ocak-6 Şubat 2009 arasında tatil yapacak. İkinci yarıyıl 9 Şubatta başlayacak ve 12 Haziranda sona erecek.
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : Birinci sınıflar yarın okula başlıyor 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Manyak10

karakter
seviye:
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Imgleft3/3Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Imgleft3/3Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Emptybarbleue  (3/3)
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Empty Geri: Birinci sınıflar yarın okula başlıyor

Mesaj tarafından efLatun Paz Ağus. 31 2008, 13:36

haydi bakalım yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun arkadaşlar..
efLatun
efLatun
FeLaTuN
FeLaTuN

çin astrolojisi : Kedi
tutuğu+takım : Birinci sınıflar yarın okula başlıyor 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Acili10

karakter
seviye:
güçlülük:
başarı:

Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Empty Geri: Birinci sınıflar yarın okula başlıyor

Mesaj tarafından KiLiSLee Paz Ağus. 31 2008, 16:45

Amin cümlemize:) Bıktık ama az kaldı inş.
KiLiSLee
KiLiSLee
genel+mod
genel+mod

Erkek
çin astrolojisi : Kedi

karakter
seviye:
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Imgleft0/0Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Imgleft0/0Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Emptybarbleue  (0/0)
başarı:

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Paz Ağus. 31 2008, 21:11

tüh ya okul açılıyor Sad(( çok az kaldı...
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
ruh+hali : Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Manyak10

karakter
seviye:
güçlülük:
başarı:

- Similar topics