Felatun
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı 3gvl9ep2
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı 3gvl9ep2
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı

süper Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı

Mesaj tarafından JuLieT Perş. Ekim 16 2008, 11:11

Eski bir koşucu olan 68 yaşındaki İngiliz kadın, çantasını kapıp kaçan gençlere iyi bir ders verdi.
İngiltere’nin güneybatısındaki Devon’da kapkaççı gençler, bir bankta oturup arkadaşını bekleyen Janet Lane’in çantasını çalıp kaçtılar. Ancak Lane, süratle peşlerinden yetişti ve çantasını çalan genci kıskıvrak yakaladı. Çantasının içinde tüm emekli maaşının bulunduğunu söyleyen eski şampiyon Lane, "Sanırım bu çocuklar karşılarında çelimsiz yaşlı bir kadın görüp, kolay bir av olduğumu düşündü, ama eli kolu bağlı oturup, çantamı alıp gitmelerine izin veremezdim. Fazlaca düşünmeden bir anda ayağa kalktım ve olabildiğince hızlı koşarak peşlerinden gittim" dedi. 50’li yıllarda ülkesini uluslararası turnuvalarda temsil eden emekli hastabakıcı Lane, çocuklardan birini boğazından yakaladığını anlattı ve "Çocuk öyle korktu ki, çantamı bıraktı ve kaçtı" diye konuştu.
JuLieT
JuLieT
süper+mod
süper+mod

çin astrolojisi : Kedi
tutuğu+takım : Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Mutlu10

karakter
seviye:
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Imgleft0/0Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Imgleft0/0Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Imgleft3/3Şampiyon Atlet Nine Kapkaççıyı Şipşak Yakaladı Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics