Felatun
AIG için yeni yardım planı 3gvl9ep2
AIG için yeni yardım planı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
AIG için yeni yardım planı 3gvl9ep2
AIG için yeni yardım planı Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIG için yeni yardım planı

AIG için yeni yardım planı Empty AIG için yeni yardım planı

Mesaj tarafından JuLieT Ptsi Kas. 10 2008, 14:58

sigorta devi American International Group, devlet desteğiyle bile ayakta durmakta zorlanıyor

10.11.2008 14:46
AIG için yeni yardım planı AigsigortaBD hükümeti, sigorta devi American International Group (AIG) için yeni bir yardım programı açıkladı.

Amerikan Merkez Bankası'ndan (FED) yapılan açıklamada, zor durumdaki sigorta devini destekleme planının yeniden yapılandırıldığı duyuruldu.

Buna göre ABD Hazinesi, 40 milyar dolarlık yeni ihraç edilen öncelikli AIG hissesini satın alacak.

Öte yandan, AIG'den yapılan açıklamada, 3. çeyrekte grubun hisse başına 9,05 dolar zarar ettiği bildirildi. Grup, bir yıl önce aynı çeyrekte hisse başına 1,44 dolar kar elde etmişti.

ABD hükümeti, AIG'nin çökmesini engellemek için geçen ay şirkete ilk olarak 85 milyar dolar aktarılmasını kararlaştırmış, daha sonra buna ilave olarak 38 milyar dolar daha kredi sağlanmıştı.
JuLieT
JuLieT
süper+mod
süper+mod

çin astrolojisi : Kedi
tutuğu+takım : AIG için yeni yardım planı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : AIG için yeni yardım planı Mutlu10

karakter
seviye:
AIG için yeni yardım planı Imgleft0/0AIG için yeni yardım planı Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
AIG için yeni yardım planı Imgleft0/0AIG için yeni yardım planı Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
AIG için yeni yardım planı Imgleft3/3AIG için yeni yardım planı Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics