Felatun
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. 3gvl9ep2
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. 3gvl9ep2
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!..

KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Empty KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!..

Mesaj tarafından aGaH C.tesi Ara. 06 2008, 13:31

Berlin'den Perşembe günü dönen ve Ankara'ya 2 gün önceden çıkartma yapan G.Saray'da sıkıyönetim kararı Kalli ve Adnan Sezgin imzası taşıyor..

Berlin'den İstanbul'a Perşembe günü dönen Galatasaray'ın yarın oynayacağı Ankaragücü deplasmanı için iki gün önceden Başkent'e gitmesinin ardında Feldkamp ve Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin'in olduğu öğrenildi. Geçen sezon Bern'de OBI CUP'da maçların oynandığı suni çim zemine sahip Stade de Suisse'de futbolcularını sahaya alışabilmeleri için maçlardan bir gün önce antrenmana götüren Feldkamp, teknik direktör Skibbe'ye "Ankaraspor ile 2 maçı da doğal çimde yaptınız. 19 Mayıs Stadı'nın suni çiminde Fenerbahçe önceden çalışmadı ve 5 puan bıraktı. Ankaragücü maçı için son 2 antrenmanı maçın oynanacağı stadda yapalım" raporunu verdi.

GECE KUŞLARINA GÖZALTI
Adnan Sezgin'in de, Benfica maçından bir gün sonra dönen takımı, Fenerbahçe maçından 2 gün önce Florya'da kampa almaları gerektiği yönündeki eleştirileri haklı bulduğu ve teknik kadroya "Takım yorgun, Cuma akşamı izin vermek yerine Ankara'da topluca kampta geçirelim. Deplasmanlarda 13 puan kaybettik. Beşiktaş derbisi de dahil kalan 3 maçtan mutlaka 9 puan almalıyız" dediği belirtildi.

SABAH
aGaH
aGaH
eflatun+giris
eflatun+giris

Erkek
çin astrolojisi : Kaplan
tutuğu+takım : KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

karakter
seviye:
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Imgleft0/0KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Imgleft0/0KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Imgleft3/3KALLİ VE SEZGİN'DEN SIKIYÖNETİM KARARI!.. Emptybarbleue  (3/3)