Felatun
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya 3gvl9ep2
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya 3gvl9ep2
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya

2 posters

Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Empty Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya

Mesaj tarafından nimeta Cuma Ara. 12 2008, 11:59

Uzağımdasın..Ellerim yetmiyor sana dokunmaya..En uzun yollar bile bitiyor,sana varmıyor sonunda,görüp yıkılıyorum..Hayallerimize ne oldu?
Neden yarım kaldı her şey? Neden her şarkı tüylerimi diken diken ediyor,seni anımsatıyor? Gelmiyorsun çünkü..Saçma sapan bir mevzunun peşine takılmışım,ona ağlıyormuşum güya..Bilmiyor musun,her damla gözyaşım sanadır!! Sanadır tüm isyanlarım,hüzünlerim.. Çiçek kokulu güzel duyuşlarım sanadır..

El olmuş bakıyorsun uzaktan, ‘’sen’’ kokmuş düşlerime..Kalbime vurgunların var..Dayanıyorum uzaklığına..Gönülden sevmiştim..Gönlümü vermiştim..Kendimi attığım her bir köşe,kapatmış kapılarını..Mevsimler dönüp durmuyor artık..Üşüdüğümde sıcak oldu diyorum,öylesine kaybettim kendimi..Ya da öylesine kandırmaya alıştım kendimi diyelim..Kış mevsimi geldi oturdu yüreğime..Dev dalgalar kumlara yazdığım adını her defasında siliyor…Her defasında tekrar yazıyorum,mavilerin inatçılığı bu ya o da siliyor tekrardan…Ama söyle sevgilim,kumlar biter mi?!

Yine hüzün var gecelerde..Balkonumda müzik sesleri,muhteşem tınılar..Ve bazen sokaklarda bizim gibi dolaşan insanlar..Duymayacaını bilsem de,sana haykırmak istiyorum..Seni hep sevdim,hep!! Şimdi başka yerlere gitmeliyim..Başka yazılara..Şimdi beynim,başka yazılar için biçilmiş kaftan..Sana uymuyor artık tümcelerim..Sana uyduramıyorum kendimi..Kalbim saklandı yerine..
Söyle ortaya yüreğini koymadıktan sonra..Neye yarar yazmak?
Sana son kez sesleniyorum karanlık hüzünlerimle..Seni sevdim ben..Mavilerin inatçılığıyla,yağmurun saflığıyla,anne sıcaklığıyla sevdim seni..Seni hep sevdim,her şeye rağmen!!
SON lakırdılar;
Aşığım yanında olamasam da…
Aşığım sana dokunamasam da..

Anlıyor musun?
alıntı
nimeta
nimeta
eflatun+giris
eflatun+giris

Kadın
çin astrolojisi : Ejderha
tutuğu+takım : Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Uykulu11

karakter
seviye:
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Imgleft0/0Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Imgleft0/0Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Imgleft3/3Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Emptybarbleue  (3/3)

Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Empty Geri: Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Cuma Ara. 26 2008, 17:41

çk gzlllll
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Manyak10

karakter
seviye:
Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Imgleft3/3Uzağımdasın, ellerim yetmiyor sana dokunmaya Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics