Felatun
aşk kırıntısı 3gvl9ep2
aşk kırıntısı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
aşk kırıntısı 3gvl9ep2
aşk kırıntısı Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk kırıntısı

aşk kırıntısı Empty aşk kırıntısı

Mesaj tarafından MeRiÇ Cuma Haz. 05 2009, 20:02

Hani bazan bi şarkı duyumsarsında, tınılarınılarına önce içinden vokal tutarsın sonrada kaptırıverir kendini o şarkıyla bütünleşirde hem mısralarına hemde nakaratlarına eşlik edersin ya,

işte AŞK'ta böyle bişey değilmi?

önce dikkatini çeker ritmi,mısraları,ahengi,duyumsamak bi yana adeta özümsersin,her gittiğin yerde dilde kelamların olur,

işte sende böylesin benim için,

önce ritmini duyumsadım,ahengini özümsedim,mısralarını dilime doladım,sana vokal tuttup benliğimi,dilde kelamlarım,duyumsamaktan haz aldığım feyz'lerim oldun,

şimdiyse nakaratlarındayım,

her şarkının ritmi belli bi süre sonra bitmeye mahkumsada,nakaratlar ne kadar tekrarlansada başlangıçların sonucundaysada,

ben daha sonun başlangıcındayım,

her salise,hersaniye,her dakika,her saat,hergün,her ay,ve bu birinci yılımızda,her yıl,

kısaca her zaman şarkımın kırıntısı, mısralarım,nakaratlarım değil,

sen dilde kelamlarımla tınılarına eşlik etmekten haz duyduğum bitmeyen şarkımsın,

sanmaki kırıntılarla yetiniyorum!

hayır!

ben seni kırıntılarınla bi araya toplayıp,yüreğime damıtarak sevdim,benliğime düşen her kırıntının damlaları çağlayanlarım oldu aşiyan tepelerimden süzülen,

her nakaratında tekrardan bi araya topluyorum her ne kadar senin habersizce idame ettirdiğimi sandığın mısralarımızı,

bi bütün oldum tüm kırıntılarımızda,

sence her şarkının sonunda başka bi başlangıç başka bi tınılarmı var? ve ben bu başka tınılardan feyz alıpta topladığım kırıntıların şelalelerini kurutacağımımı sandın,

oysa ben şimdi yek pare o AŞK KIRITILARI'nın şelalelerindeki doyumsuz ritminde vokal tutuyorum,

kumanyamsa,

AŞK kırıntısı...

window.google_render_ad();
MeRiÇ
MeRiÇ
eflatun+giris
eflatun+giris

Erkek
çin astrolojisi : Kedi
tutuğu+takım : aşk kırıntısı 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

karakter
seviye:
aşk kırıntısı Imgleft0/0aşk kırıntısı Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
aşk kırıntısı Imgleft0/0aşk kırıntısı Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
aşk kırıntısı Imgleft3/3aşk kırıntısı Emptybarbleue  (3/3)