Felatun
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle 3gvl9ep2
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle 3gvl9ep2
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle

okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Empty okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle

Mesaj tarafından pascal C.tesi Tem. 11 2009, 10:37

Su, kendine sirdas ariyordu. Önce buluta verdi sirrini, agir geldi su buluta. Saganak saganak döktü suyun tüm sirlarini.
Sonra göle gitti su. Ona anlatti derdini. Bu arada bulut suyun sirrini yagmur yapip, dolu yapip, kar yapip savurdugu icin, zaman zaman tasiyordu göl ve suyun sirri iyice aciga cikiyordu.
Sonra nehre verdi su sirrini. Nehir aldi suyun sirrini cekip gitti. Dereye verdi. Dere biraz daha yavas olsada nehirden, o da götürdü suyun sirrini bir baska bilinmeze. Caglayanlar, selaleler, akarsular… Hepsi kayboluyordu bir anda. Sonra bir gün takip etti su dereyi. Dere okyanusa ulasinca fark etti su, bütün sirlarinin akarsularla, caglayanlarla, irmaklarla… okyanusa tasindigini.
Karar verdi su. Sirrini okyanusa verecekti. Öylede yapti zaten. Tüm sirlarini okyanusa verdi. Artik suyun sirrini okyanustan baskasi bilmiyordu. Ne tasti okyanus, ne bir baskasina tasidi suyun sirrini, ne de kurudu…
Gecen karsilastik suyla. Bir bardaktaydi. Suskundu. Cok ugrastim konusturamadim. Ben tam giderken “Dur!” dedi su. Durdum! “Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakin konusma! Tasiyamazlar, kaldiramazlar senin yükünü, canini yakarlar, utandirirlar…” dedi.
pascal
pascal
eflatun+giris
eflatun+giris

Erkek
çin astrolojisi : Sıçan
tutuğu+takım : okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Asik10

karakter
seviye:
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Imgleft0/0okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Imgleft0/0okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Imgleft3/3okyanus gibi dostlar bulmanız dileğiyle Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics