Felatun
Önce imzaladı Sonra maça çıktı 3gvl9ep2
Önce imzaladı Sonra maça çıktı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Önce imzaladı Sonra maça çıktı 3gvl9ep2
Önce imzaladı Sonra maça çıktı Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Önce imzaladı Sonra maça çıktı

Önce imzaladı Sonra maça çıktı Empty Önce imzaladı Sonra maça çıktı

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Çarş. Eyl. 03 2008, 12:57

Önce imzaladı Sonra maça çıktı 7_228028_giricek_imza0209_414_232
Fenerbahçe'nin yeni transferi Gordan Giricek, 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Fenerbahçe’nin yeni transferi Gordan Giricek, dün kendisini 2 yıllığına Sarı-Lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayıp, medyanın önüne çıktı. Hırvat basketbolcu, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, “Bu takıma katkı sağlamak için geldim. Başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Fenerbahçe’yi para için değil, Euroleague’de yer aldığı için tercih ettim. Ayrıca, Partizan’la oynanan futbol maçını izledim. Müthiş bir atmosfer vardı. Bu özlediğim ortamın basketbol maçlarında da olacağını biliyorum” dedi. Şube Direktörü Nedim Karakaş da İbrahim ile ilgili sorulan soruya, “Yönetmelik gereği yerli oyuncularla belli bir limitte sözleşme yapıyoruz. Yerli oyuncu kontenjanımız dolu olduğu için İbrahim’i alamadık” yanıtını verdi.
Önce imzaladı Sonra maça çıktı 9_228029_giricek0209_414

Fenerbahçe Ülker, İkinci Lig ekiplerinden Trabzonspor ile Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynadığı hazırlık maçını 75-59 kazandı. Alpella’yı satın alarak 2. Lig’de mücadele etme hakkını kazanan Trabzonspor önünde, ilk periyodu 21-11, devreyi de 39-29 önde tamamlayan Kanarya, maçı da 75-59 kazandı. Bu maçta sabah imzayı atan yeni transfer Gordan Giricek’in yanı sıra Marques Green de forma giydi.
Potadan haberler
Hido’dan anlamlı ziyaret

Milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, Türk Böbrek Vakfı Hastanesi’ni ziyaret ederek, buradaki hastalara moral verdi. Hido, hastaların psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu ifade ederek, “Benim ve arkadaşlarımın vereceği destek inşallah halkımızı biraz daha duyarlı kılar ve onların da bakış açısı değişir” dedi. Yarın Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu ilk maçında Ukrayna ile karşılaşacaklarını hatırlatan milli oyuncu, “Artık son detaylar üzerinde duruyoruz. Takım olarak yarın en hazır şekilde sahaya çıkıp bize yakışanı yapmaya devam edeceğiz ve 2009 Avrupa Şampiyonası’na gitme hakkını kazanacağız” diye konuştu.
Banvit’e gurbetçi takviyesi
Bandırma Banvitspor, İsveç Birinci Ligi takımlarından Solna Vikings’in başarılı Türk oyuncusu Erkan İnan’ı transfer etti. 19 yaşındaki oyun kurucu 4 yıllık sözleşme imzalarken, “Birçok takımdan teklif almama rağmen özellikle Banvit’in kendi geleceğim açısından en iyi tercih olduğunu düşündüm. Bu nedenle kariyerime Banvit’te devam etmek istiyorum. Amacım, oynayacağım basketbolla kendimi ispatlamak ve önümüzdeki yıllarda NBA’de forma giymek” diye konuştu.
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : Önce imzaladı Sonra maça çıktı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Önce imzaladı Sonra maça çıktı Manyak10

karakter
seviye:
Önce imzaladı Sonra maça çıktı Imgleft3/3Önce imzaladı Sonra maça çıktı Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
Önce imzaladı Sonra maça çıktı Imgleft3/3Önce imzaladı Sonra maça çıktı Emptybarbleue  (3/3)
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics