Felatun
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı 3gvl9ep2
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı 3gvl9ep2
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı

Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Empty Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı

Mesaj tarafından nirvana Perş. Eyl. 04 2008, 13:58

Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı
ANKARA (ANKA) - Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Özel Eğitim Rehberlik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı Metin Memiş'i görevinden aldı. Memiş, daha önce de Çelik tarafından görevinden alınmış, ancak yargı kararıyla görevine iade edilmişti.

Özel Eğitim Rehberlik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı Metin Memiş'in başka bir göreve atanmak üzere görevinden alınmasına ilişkin karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Memiş, birkaç sene önce de Çelik tarafından görevinden alınmış, yargıya başvurmuş, yargı Metin Memiş'i haklı bularak görevine iade etmişti. Ancak Memiş, iadesinin hemen ardından görevine döndürülmeyerek APK'da uzman olarak görevlendirilmişti.

Ardahan Millî Eğitim Müdürlüğü görevine Gümüşhane Millî Eğitim Müdürü Halit Yüce'nin asaleten atanması ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Yüce, daha önce Bitlis ve Ağrı'da da Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerini yerine getirmiş, 2007 yılı Kasım ayında Gümüşhane Milli Eğitim Müdürlüğü görevine vekaleten getirilmişti.
Kütahya Millî Eğitim Müdürlüğü görevine Tunceli Millî Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya'nın atanması ilişkin karar de Resmi Gazete'de yayımlandı. 2007 yılının Şubat ayında Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü iken Tunceli Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görevlendirilen Şahinkaya, Kütahya'ya asaleten Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Mardin Millî Eğitim Müdürü Mehmet Peker ise başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı. Peker, 2007 yılı Aralık ayında Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaparken Mardin'e atanmıştı.
nirvana
nirvana
Admin
Admin

Erkek
çin astrolojisi : Kaplan
tutuğu+takım : Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Gevsek10

karakter
seviye:
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Imgleft0/0Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Imgleft0/0Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Imgleft3/3Çelik'in yıldızının barışmadığı Memiş görevinden alındı Emptybarbleue  (3/3)

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics