Felatun
"Kararımı haftaya vereceğim" 3gvl9ep2
"Kararımı haftaya vereceğim" Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
"Kararımı haftaya vereceğim" 3gvl9ep2
"Kararımı haftaya vereceğim" Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Kararımı haftaya vereceğim"

"Kararımı haftaya vereceğim" Empty "Kararımı haftaya vereceğim"

Mesaj tarafından nirvana Paz Eyl. 07 2008, 11:21

İbrahim Kutluay, İTÜ ile anlaştığı yolundaki haberlerin doğru olmadığını söyledi!

Milli basketbolcu İbrahim Kutluay, İTÜ ile anlaştığı yolundaki haberlerin doğru olmadığını, transferi konusunda kararını gelecek hafta vereceğini söyledi.
İbrahim Kutluay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İTÜ Genel Menajeri harun Erdenay ile sürekli görüştüğünü belirterek, ''harun Erdenay benim arkadaşım, kendisiyle devamlı görüşüyoruz. Ancak şu anda bir anlaşma yok. Transferim konusunda 12 Eylül Cuma gününe kadar karar vereceğim'' diye konuştu.
Milli basketbolcu, eski takımı Fenerbahçe Ülker ile yeni sözleşme imzalamamasıyla ilgili, ''Fenerbahçe Ülker Antrenörü Tanjeviç ile yaptığım görüşmede, yerinin dolu olduğunu söyledi. Yönetimden de Mahmut Uslu ile konuştum, 'Basketbolu bırak, konuşuruz' dedi. Ben de basketbol oynamak istediğimi söyledim'' dedi.
Bu arada harun Erdenay, İbrahim Kutluay ile görüştüklerini, ancak sözleşme imzalamadıklarını, anlaşma olması durumunda bunu basın toplantısıyla açıklayacaklarını söyledi.

alıntıdır..
nirvana
nirvana
Admin
Admin

Erkek
çin astrolojisi : Kaplan
tutuğu+takım : "Kararımı haftaya vereceğim" 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : "Kararımı haftaya vereceğim" Gevsek10

karakter
seviye:
"Kararımı haftaya vereceğim" Imgleft0/0"Kararımı haftaya vereceğim" Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
"Kararımı haftaya vereceğim" Imgleft0/0"Kararımı haftaya vereceğim" Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
"Kararımı haftaya vereceğim" Imgleft3/3"Kararımı haftaya vereceğim" Emptybarbleue  (3/3)

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics