Felatun
can dostum 3gvl9ep2
can dostum Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
can dostum 3gvl9ep2
can dostum Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

can dostum

can dostum Empty can dostum

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Paz Eyl. 07 2008, 16:05

CAN DOSTUM

Yaşamak; bazen ağlamak, bazen gülmektir. En mutsuz anında yaşlar süzülürken gözlerinden, tutunu verir sana. Güneşin olur, karanlıkları deler geçersin. Yada gülerken attığın kahkahalarla yüzünde açan çiçekleri birisiyle paylaşmak yada göstermek istediğin....Belki çok yakınında, belki de çok uzağında ama yüreğin kadar yakındır sana ..

Çoğu kez yalnızsındır binlerce insanın içinde. Sahte gülüşlere, sahte karşılık verirsin.

İlişkiler,yanında iyi olduğunu söyleyip , arkandan konuşan insanlarla doludur;boğulur , tıkanırsın ..

Hani bazen anlamsız gelir yaşamak. Bir film gibi geçer gözünün önünden hayatın. Takılır gözlerin. Sevgi; sevgiye takılır. Birden canlanırsın ,güç alırsın. Her şeye meydan okur, kafa tutarsın. Yüreğindeki kış , ilkbahar oluverir.

Yanında yüksek sesle düşündüğün , sırlarının ortağı. Kimi zaman kırdığın, kimi zaman gönlünü aldığın olur.

Zaman geçer .Araya ;yollar, yıllar, mevsimler. Ama hep taptaze ,içini ısıtan anılar. Hatırlayınca için bir hoş olur ,gülersin...

Buz üzerine yazılı değildir bu ,onun gibi eriyip ,kaybolup gitmez ,onunla paylaştıkların.

Bilirsin , ve

“O BENİM CANIMIN YARISI , CAN DOSTUM” dersin

(alıntı)
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : can dostum 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : can dostum Manyak10

karakter
seviye:
can dostum Imgleft3/3can dostum Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics