Felatun
sagopa kajmer - romantizma 3gvl9ep2
sagopa kajmer - romantizma Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
sagopa kajmer - romantizma 3gvl9ep2
sagopa kajmer - romantizma Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sagopa kajmer - romantizma

sagopa kajmer - romantizma Empty sagopa kajmer - romantizma

Mesaj tarafından YaKaMoZ Salı Eyl. 09 2008, 13:05

Romantizma

Çocukluk naftalinle gizli hatıralar sarı benizli kim kerizdi belki aklim bir denizdi ben boguldum kim sorumlu gozlerimde hava bulutlu yarina sansuru tanri koydu dinler hepsine maskottu son yabanci bir maskottu gecmis her zaman siyah beyaz hayatim enstrumental kalemlerim duvar susu bulantilarda migdem cok sebeb urettim fabrikalarim iflas etti kim samimi kim hakiki bana cevap verin?

ozur bir borc gibiydi en zor odenen hâli kalbi hacze verdim oysa borclu sendin bir bahaneden ibaret terkedi$, bilinen en son halim bir zavalli yasiyorum bunuda bil, gidiyorum adimi sil aciyorum yarami de$, varligin yogunla e$ ve ke$me ke$ bu yolda olume terk, dinle$ ve ruzgarimla yuzle$.. safak 105 demecle daldi cileke$ uyku gec gelir nobette uyuma yok!.. korku icime sorgu tikti.. satir basinda kalbim hep kirikdi gozlerimin icine bakamadiniz iciniz hep fesatti icim disima cikti icimi kemiren her fare icin bir kapan yarattim supheli paranoyaktim canimi yolda buldum
tuttum kolundan evine soktum yarimi gomdum yarimi gunese domdum kendimeydi kufrum ve dikkat ettigimde hep tukurdum, somurdugum grupta haykirislar kor dugum..

mazaretimdin her sucumda hazretlerimdin yalvarir oldun en son halim bir zavalliydi, simdiki bene beni sorar oldun Vallah,
nezaretimdin karanliklara bir $iir oldun onca okundun, en son halin bir yabanciydi ozani bedbaht kalemini kirdi,
mazeretimdim her sucumda hazretlerimdin yalvarir oldun en son halim bir zavalliydi simdiki bene beni sorar oldun Vallah,
nezaretimdin karanliklara bir siir oldun onca okundun en son halin bir yabanciydi ozani bedbaht kalemini kirdi.

satfi mudefa zorunlu adalet karaman oyunu sonunu bildigim bu yol olume serdi bilinmez ucurum gozlerim krater cukuru
yinede elimde tek duze kalem yazarim karamsar kompozisyonu getirin artik sonumu onuru zedeler havaya vurulan her dogru
her gecen dakika metabolizma cokerten oldu oldu $ikki secti adem oglu yanli$in vurur bicaklar orda duran o alcaklar ya$amin biberi tuz, $uur icinde yatsin olu bebeklerim ve bugulu aynanin yorungesinde ortalikta dola$an bu bugulu yansimalara hipnozum ve uluya anla$ilmaz bir tavirla yorgunum demekte ben umutsuzum bu gunden al yerine koy hatalarimi ben her cevaba bir soruyla kafada tuttum bir tiyoyla bir tiyatro kurdum kendim oynadim ve arenasinda bir sava$ci buldum kor bir
kopru ortadan bolundu sagopa gordu, yoklugun ki zoraki bir olumde en derin yazarin olsun ellerin aklimin odalarinda yangin
ciksin beklerim seni ben kimim ki bilmemekteyim hayat kizgin boga ben kirmizi pelerin..

mazeretimdin her sucumda hazretlerimdin yalvarir oldun en son halim bir zavalliydi simdiki bene beni sorar oldun Vallah,
nezaretimdin karanliklara bir siir oldun onca okundun en son halin bir yabanciydi ozani bedbaht kalemini kirdi,
mazeretimdin her sucumda hazretlerimdin yalvarir oldun en son halim bir zavalliydi simdiki bene beni sorar oldun Vallah,
nezaretimdin karanliklara bir siir oldun onca okundun en son halin bir yabanciydi ozani bedbaht kalemini kirdi..
YaKaMoZ
YaKaMoZ
Moderatör
Moderatör

çin astrolojisi : At
tutuğu+takım : sagopa kajmer - romantizma 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : sagopa kajmer - romantizma Seytan10

karakter
seviye:
sagopa kajmer - romantizma Imgleft0/0sagopa kajmer - romantizma Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
sagopa kajmer - romantizma Imgleft0/0sagopa kajmer - romantizma Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
sagopa kajmer - romantizma Imgleft3/3sagopa kajmer - romantizma Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics