Felatun
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden 3gvl9ep2
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden 3gvl9ep2
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden

3 posters

Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Empty Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden

Mesaj tarafından nemesis Cuma Ekim 17 2008, 09:00

Eğme başını yereutanıyormusun sevmekten ? Utanma! Sevdiysen mertçe söylede gitt! Ama eğme başını yereben senin dikbaşlılığını sevmiştim en çok kabaran gururunuşimdi eğme başını öyle utanma sevmekten! ne çıkar sevdiysen yeniden biz bitmişiz artık !biz iki çocuktuk büyümeye dur! Diyen ama ne büyüdük nede çocuk kaldıkfarzet ki bir evcilik oyunun da olmayan ana babaydık kucağımızdaki naylondan çocuğa…
Ve dağıldı şiddetli geçimsizlikten bir yuva dahaçocuk ise kaldı işte analı babalı kimsesiz ortada…

Dönüşümü yok gelip giden zamanın zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizdendışımızdan o yüzden eksikliğimiz tamamlanmayan yarımlığımız…
Sevmeyi becerebildiysen yeniden durma hiç! Git! Ama giderken adam gibi sevdim de! Eğmeden başını yere…

Dur! dersem kopsun ağzım dilimbir damla yaş düşerse kör olsun gözlerimben seni sevdim!sen de beni sevdiysen çok eskiden hiç düşünmeden gidişini ertelemeden git! Yalan söyleme bilirsin sevmem! Yılanıda yalanı da! Bahane arama sevgine eğer sevdinse! Benim seni sevdiğim gibi utanmadançekinmeden git!
Ama dönüşü olmasın bu gidişininyanılmışlığın telafisi pişman bakışın olmasın gözlerime
Gizlice olursa gidişin işte budur asıl ihanetin ne ihanetininnede pişmanlığının hiç! affı yok! sevdiğim…

Onun için söyle! eğme başını sessizce yere mertçe! bende sevdim! sevdim işte! nedensiz de….

İşte o vakit alnından öperim seni Eğme! Dik tut başını adam gibi sevmek ayıp değil ki!
Üzülme sen ben acımı da !çekerim sevdamı da! Adam gibi girdin madem kalbime adam gibi de çık git gideceksen….

Yeter ki adı ihanet olmasın gidişinin

alıntı
nemesis
nemesis
eflatun+giris
eflatun+giris

çin astrolojisi : Kedi
ruh+hali : Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Manyak10

karakter
seviye:
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Imgleft0/0Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Imgleft0/0Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Imgleft3/3Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Emptybarbleue  (3/3)

Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Empty Geri: Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden

Mesaj tarafından sessiz_fırtına C.tesi Ekim 18 2008, 18:04

saol çk gzl olmuşSmile
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Manyak10

karakter
seviye:
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Imgleft3/3Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Emptybarbleue  (3/3)
güçlülük:
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Empty Geri: Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden

Mesaj tarafından LOST Cuma Kas. 21 2008, 13:39

çok güzel bi yazıı
LOST
LOST
genel+mod
genel+mod

Kadın
çin astrolojisi : Manda
ruh+hali : Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Kalbim10

karakter
seviye:
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Imgleft1/1Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Emptybarbleue  (1/1)
güçlülük:
Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Imgleft1/1Zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden Emptybarbleue  (1/1)
başarı:

- Similar topics