Felatun
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? 3gvl9ep2
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? 3gvl9ep2
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnsan ablasına 'karıcım' der mi?

3 posters

İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Empty İnsan ablasına 'karıcım' der mi?

Mesaj tarafından JuLieT Ptsi Kas. 10 2008, 15:02

İnsan ablasına 'karıcım' der mi?
Bülent Ersoy'dan aşk yaşadığı iddia edilen Mehmet Menek'e: "Ablası kurban olsun ona"

10.11.2008 12:51
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Bulentersoymehmett
Bülent Ersoy, evli kafe sahibi Mehmet Menek ile arasında yaşananları, tüm kanıtları sunarak anlattı. Menek’in "Ben ona ’abla’ derdim" sözlerine karşılık kendisine gönderilmiş "karıcım" yazılı telefon mesajını gösteren sanatçı, "Ben somut belgelerle konuşuyorum. Sözde Mehmet Menek’in ablasıymışım, insan ablasına ’karıcım’ diye mesaj atar mı? Ablası kurban olsun ona!" dedi.
Kelebek'te yer alan habere göre, Türk sanat müziğinin ünlü sesi Bülent Ersoy’un 28 yaşındaki Mehmet Menek ile aşk yaşadığı iddiaları, ortalığı karıştırdı. Sonunda da bu aşk hikayesi tam anlamıyla arap saçına döndü!
Geçtiğimiz haftalarda, Ersoy’un İzmir’de kafe işleten ve evli olan Mehmet Menek ile bir aydır aşk yaşadığı, Menek’in eşinden boşanacağı yönünde haberler gündeme gelmişti. Bu iddiayı ilk yalanlayan Mehmet Menek’in eşi Deniz Hanım oldu ve "Ben böyle bir şey bilmiyorum. Eğer bilsem kıyametleri koparır, kocamı da boşarım. Bülent Ersoy kocam ve benim üzerimden reklam yapıyor" dedi.
BÖYLE REKLAMA İHTİYACIM MI VAR
Ünlü sanatçı da bu suçlama karşısında isyan etti. "Böyle bir konu üzerinden reklam yapmak kime ne artı getirir? Kaldı ki böyle bir reklama ihtiyacı olan bir star mıyım? Ben kendisiyle kısa süre flört ettim. Ama beyefendinin bağlılığı olduğu için, bu şartlarda beraber olamayacağımı belirtim. O da bir süre sonra kendi isteğiyle eşinden boşanmak istediğini söyleyip, avukatım Aydın Kurban’a vekalet verdi" dedi.
BÜLENT ABLA MESAJLARI DEĞİŞTİRDİ
İşte ne olduysa Ersoy’un bu açıklamalarından sonra oldu. Menek bir basın toplantısı düzenleyip her şeyi anlatacağını açıkladı ve kendisine komplo düzenlediğini iddia etti: "Bana komplo düzenlendi. ’Abla’ dediğim Bülent Ersoy, eşimle sorun yaşadığım dönemde bana yardımcı oldu. Boşanma konusunda ısrar edince de bana avukatı Aydın Kurban’ı ayarladı. Ancak 10 gün önce eşime dönmeye karar verince olaylar patladı. Kendisine mesaj attığım doğru, ama attığım mesajlarla gösterdiği mesajların ilgisi yok. Bülent abla mesajları değiştirip kaydetmiş. Hem ben aşk yaşayacaksam niye onunla yaşayayım! Binlerce güzel kız var etrafta..."
SON NOKTAYI BELGELER KOYACAK
Bu gelişmeler yaşanırken, Bülent Ersoy bir süre sessiz kaldı. Ancak sonunda suskunluğunu bozdu ve Kelebek’e konuştu. Kendisine gelen mesajları, telefon numarasının Menek’e ait olduğunu gösteren belgelerle birlikte veren sanatçı, böylece tartışmalara son noktayı koydu. İşte Ersoy’un açıklaması:
"Ben bu yaşıma kadar sözlerle değil, özlerle hareket etmişimdir. Somut göstergeler burada... Gönderilen mesajları GSM operatörü müyüm de değiştirmeye gücüm olsun? Teknik olarak böyle bir şeyin olması mümken değil.. Doğru söz yemin istemez misali, gerçekler de fazla konuşmayı gerektirmez. Somut göstergeler her şeyin aynasıdır. Sayın Mehmet Menek, kendi mail adresinden avukatım sayın Aydın Kurban Beyefendi’ye, kendi öz iradesi ve duygularıyla mail atmış ve bu mail’de de görüldüğü üzere eşi Deniz Menek’in ’Cebindeki 600 doları, ev ve araba anahtarlarını bana teslim et, öyle çık bu kapıdan’ dediğini ifade etmiş. Sonra da gurur, şeref ve haysiyetli olduğunu, bunu yüce Allah’ın hiçbir kimseye yaşatmamasını temenni ederek, psikolojik sorunlar yaşadığını söylemiş. Bu maili yazan ben miyim?"
Peşimden Antalya’ya geldi
Bülent Ersoy, 21 Ağustos’ta Antalya Talya otele gittiğini, Mehmet Menek’in de peşinden otele geldiğini, hem otele girişiyle hem de Menek’in 22 Ağustos’ta gönderdiği mesajlarla belgeledi.
İŞTE DENİZ MENEK’İN MESAJLARI
Deniz Menek, eşi Mehmet Menek’in Bülent Ersoy’la bir ilişkisi olmadığını, Ersoy’un bir komplo düzenlediğini iddia etmişti. Ancak Ersoy, Deniz Menek’in bu iddialarına onun mesajlarıyla yanıt verdi.
Bülent Ersoy, Mehmet Menek’in eşi Deniz Menek’in "Bu olanlardan haberim yoktu" açıklamasıyla ilgili ise şunları söyledi: "Bu arada Mehmet Menek Bey’in eşi Deniz Menek Hanımefendi de ’Böyle bir olaydan haberdar değilim, zaten haberim olsaydı kıyameti koparır, kocamı boşardım’ diye basın açıklamasında bulunmuş. Bu hanımefendinin nasıl oluyor da haberi olmuyor ve haberi olmadığı konu hakkında benim telefonuma böyle bir mesaj çekebiliyor? Bunlar acz içinde, son çırpınışlarını sergileyen kişilerin yalan tezahürleridir."
JuLieT
JuLieT
süper+mod
süper+mod

çin astrolojisi : Kedi
tutuğu+takım : İnsan ablasına 'karıcım' der mi? 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Mutlu10

karakter
seviye:
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Imgleft0/0İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Imgleft0/0İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Imgleft3/3İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Emptybarbleue  (3/3)

İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Empty Geri: İnsan ablasına 'karıcım' der mi?

Mesaj tarafından kedi yiyen fare Ptsi Kas. 10 2008, 15:21

öff bu da kadın mı erkek mi nedir yaaa
kedi yiyen fare
kedi yiyen fare
eflatun+giris
eflatun+giris

Kadın
çin astrolojisi : Manda
ruh+hali : İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Aggres10

karakter
seviye:
güçlülük:
başarı:
İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Imgleft3/3İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Emptybarbleue  (3/3)

İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Empty Geri: İnsan ablasına 'karıcım' der mi?

Mesaj tarafından sessiz_fırtına Ptsi Kas. 10 2008, 15:26

heheheh..
sessiz_fırtına
sessiz_fırtına
co+admin
co+admin

Kadın
çin astrolojisi : Maymun
tutuğu+takım : İnsan ablasına 'karıcım' der mi? 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
ruh+hali : İnsan ablasına 'karıcım' der mi? Manyak10

karakter
seviye:
güçlülük:
başarı:

https://eflatun.yetkin-forum.com

- Similar topics