Felatun
Bir Dosta Mektup 3gvl9ep2
Bir Dosta Mektup Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Felatun
Bir Dosta Mektup 3gvl9ep2
Bir Dosta Mektup Uyeols10
Felatun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Dosta Mektup

Bir Dosta Mektup Empty Bir Dosta Mektup

Mesaj tarafından ay-ben Perş. Ekim 09 2008, 13:48

Gün oldu o siyah pencereden bir ümit ışığı oldu adam, karanlıklar içerisinde korkuyla titreyen bir küçük kızın sığındığı kuytu köşelere... Gün oldu kelimelerin ıslaklığında yürüdü, adımlarını sıklaştırarak bir yere yetişmek istercesine... Gün oldu kahkahalarla gülümsedi kelimelerin dansını dinleyerek... Sandı ki onu görünüşüyle, hatta görünmeyen yüzüyle sert bilecek, ondaki, o sert kabuğun altına gizlemeye çalıştığı güzelliği göremeyecekler...

Oysa ne de çok yanılmıştı. Kapanan simsiyah pencerenin arkasında bıraktığı muhteşem bir varlık vardı, her gün penceresine konan serçenin gördüğü... şarkılarla gelip, düşlerine tercüman olan o serçe, penceresi sımsıkı kapalı da olsa, onu bekliyor ve cama vuran yansımasında yüreğine şarkılar söylüyordu... Hecelerin ahenkli birleşiminde, bir kelimenin sancılı doğumunda, cümlelerin halay çekişinde, dörtlüklerin düğününde bulunuyordu, tek kişilik bir ordu misali... Umut fakirin ekmeğidir demişlerdi ya hani, umutla bekliyordu o da, bir sabah güneşin doğuşu gibi o simsiyah pencereden gelecek tebessümü... Bakışlarının içinden buram buram yükselecek ve dudaklarının kıvrımlarından geçerek, gözbebeklerinde konaklayıp, yüreğinin tam ortasına inecek o pembe buğulu tebesümü...

Sessiz hıçkırıklarını boğazında biriktirirken düğüm düğüm, avaz avaz suskunlukları diziyordu gökyüzüne, rüzgârla yarışarak yol alırken...

Ne güzeldi oysa simsiyah bir pencerede uzakdostu hayal ederek dinlemek! ! !
ay-ben
ay-ben
eflatun+giris
eflatun+giris

Kadın
çin astrolojisi : Manda

karakter
seviye:
Bir Dosta Mektup Imgleft0/0Bir Dosta Mektup Emptybarbleue  (0/0)
güçlülük:
Bir Dosta Mektup Imgleft0/0Bir Dosta Mektup Emptybarbleue  (0/0)
başarı:
Bir Dosta Mektup Imgleft3/3Bir Dosta Mektup Emptybarbleue  (3/3)

- Similar topics